Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


ACCESS CONSCIOUSNESS

                                                          

 

 

                                                         

 

  

 

Access Bars Nedir?

 

Access Bars başımızda bulunan 32 noktayla yapılan bir çalışmadır ve access’in temelini oluşturur.Başımızda bulunan, Gary tarafından tesbit edilen ve önceden bilinmeyen her bir noktaya bars adı verilmektedir.


Barsların gezegende insanların farklı bir şekilde işlev yapmaya başlamalarına yardımcı olmak için bir alet olduğu ve insanları daha fazla güçlendirmek ve daha fazla değişime ve olasılıklara açık olmasını kolaylaştırmak için yapılan bir çalışmadır.

 

Bars noktaları bütün yaşamımız boyunca depolamış olduğumuz ve önemli kıldığımız tüm hükümleri,tutumları,duyguları,düşünceleri ve hisleri barındırır.Barslarımızı çalıştırdığımızda bunları temizlersiniz.Barslarla çalışmak bilgisayarın hard diskinin temizlenmesi gibidir.Hayatınızda daha fazla var olmaya başlarsınız.Beyninizde depolanan kutupluluğun elektrik yükünü ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

 

Access Bars Kimlere uygulanabilir?

Access Bars küçük bebekler dahil herkese uygulanabilir.

 

Access Bars’ın Faydaları Nelerdir?

 

 

 

 

* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder. * Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır. * Yaşamın üzüntülerini en aza indirir. * Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır. * Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer. * Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar. * Psikomatik rahatsızlıkları azaltır. * Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza geri döndürür. * Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar. * Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır. * Bedenin yaşlanma hızını azaltır. * Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar. * Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur. * Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır. * Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar. * Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar. * Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder. * Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır. * Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar. * Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar. * Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasonda yardımcı olur. * Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

    

Access Bars’ın Yan Etkisi Var mıdır?   

 

 

Access Bars’ın hiçbir yan etkisi yoktur.

    

Access Bars Seansı Ne Kadar Sürüyor?

 

    

 

Access Bars seansı yaklaşık olarak 1 saat 15 dakika sürüyor.Bu süre enerji akışına göre uzayabilir.