Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


NEFESİN GÜCÜ

                                                  

 

Nefeslerimiz hayatımızdaki en güzel elmastır.O ışığını bedenimize, zihnimize, kalbimize ve ruhumuza yansıtarak bizim sağlıklı, sevgi ve neşe dolu olmamızı sağlar.

Solunum beden ve zihin arasındaki köprüdür.Havadaki oksijenle birlikte birçok enerji seviyelerini her nefeste ciğerlerime çeker ve tekrar evrene geri veririz.

Evrenle madde boyutunda temas ettiğimiz en önemli şeydir NEFES...

Bizler nefes kalitemizi yükselterek kendimizi yeniden keşfedebiliriz.


Nefes teknikleri nedir?

Nefes teknikleri, değişik nefes alma modelleri ile otonom sinir sistemi üzerinde farklı tesirler yaratarak düşünce düzeyinde, hormonal düzeyde ve fizik beden düzeylerinde değişime, dönüşüme ve yenilenmeye sebebiyet veren çalışma bütünlüğüdür. Bu etkiyi kullanarak fizik, duygu ve düşünce bedenleriniz üzerinde istediğiniz yönde tetiklemeler yaparak kalp atış hızınızı, tansiyonunuzu, şeker dengenizi ( insülin, adrenalin, trioksit vs.. ) ayarlayabilirsiniz. Başta kanser ve bağışıklık sistemi hastalıları olmak üzere yetersiz solunumun yarattığı bütün rahatsızlıkları ilgili nefes tekniklerini uygulayarak sona erdirebilirsiniz.

Nefes Teknikleri ile vücut ısınızı düşürebilir, artırabilir, dikkat, motivasyon, odaklanma, gevşeme, bırakma, izin verme, topraklanma, oluşturabilirsiniz. Olaylar ve kişiler karşısında kendinizi kontrol edebilir, sinirlerinize hâkim olmayı öğrenebilir, irade kontrolü, duygu kontrolü, ego kontrolü kazanabilirsiniz

Nefes kontrolü ve diyafram kazanımı ile ciğerlerin tamamı ile nefes almayı öğrenebilir, yaşlanmayı geciktirebilir, düzenli nefes döngüsü oluşturarak uzun ve sağlıklı bir yaşama geçebilirsiniz. Nefes teknikleri ile bilinçaltınızı kontrol etmeyi ve boşaltmayı öğrenerek yaşam döngünüzü ve kaderinizi değiştirebilirsiniz.

Nefes teknikleri ile her türlü ruhsal sorunuzu, obsesyonlarınızı, kötü alışkanlıklarınızı, panik atak, anksiyete, depresyon, dikkat dağınıklığı, cinsel isteksizlik, ereksiyon zorluğu, öğrenme zorluğu, imtihan heyecanı, kekemelik, uyku apnesi, horlama, reflü, burun tıkanıklığı ve nefes darlığı gibi birçok rahatsızlığınızı düzeltebilirsiniz. Nefes tekniklerinden duyular dışı algılama, bilinç kotlarını açmak, farkındalık artırımı gibi birçok konuda yararlanabilirsiniz.

Nefesi kullanarak her türlü rahatlama tekniği üzerindeki ( Reiki, Quan yin, Reconnection, manyetik vs.. gibi) enerjiyi artırabilir, Duyular dışı algılarınızı kuvvetlendirebilir ( telepati, kanallık, üst benlik bağlantısı vs.. gibi ) bilinç ve farkındalık seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Nefes tekniklerinden; beyazlaşmış saçları tekrar siyahlaştırmaktan tutun, ayak nasırlarını, ameliyat izlerini iyileştirmeye, istediğiniz yerden zayıflamaya, botoks ve detoks etkilerini üzerinizde oluşturmaya varıncaya kadar geniş bir sahada fayda sağlayabilirsiniz.