Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


DUYGU ŞİFRESİ/TUTSAK DUYGULAR

                                                              

 

TUTSAK KALMIŞ DUYGULAR

 

Hissettiğimiz acının çoğu, içimizde " sıkışıp kalmış " olumsuz duyguların enerjisinden kaynaklanır.

Duygu şifresi, sıkışmış enerjileri bulup kurtulmamızı sağlayan basit ve etkili bir metoddur.

 

Görülmeyen enerjiler  bazı fiziksel hastalıklara ve duygusal zorluklara ve kişinin kendini engellemesine yol açar.

 

Tutsak duygular, yanlış çıkarımlar yapmamıza, masum düşüncelere bile fazla tepki göstermemize, davranışları yanlış yorumlamamıza neden olabilirler.

 

Geleneksel tedaviler, fiziksel ve duygusal zorlukları aşmamızda yardımcı olsalar bile, tutsak duygularınızın teşhis edilemez şekilde kalmalarını engelleyemezler.

İlişkilerinizden kaynaklı acıyı atlattığınızı düşünebilirsiniz.Ancak organlarınız eski duyguların enerjisiyle sarmalanmıştır.Şu anki ilişkinizde farklı hissedip, farklı davranmanıza hatta ilişkinizin bitmesine yol açabilirler.

 

Tutsak  kalmış duygular yaygındır ve hem fiziksel hemde duygusal açıdan bir çok hastalığın ve ağrının görünmez sinsi sebepleridir.

 

 

TUTSAK DUYGULARA YOL AÇAN BAZI DURUMLAR :

 

- Sevilen birinin kaybı

- Her türlü ilişki sorunu

- Ev yada iş stresi

- Fiziksel travma

- Fiziksel yada duygusal mücadele

- Olumsuz iç diyalog

- Kendine ve başkalarına karşı önyargı

- Reddedilme

- Aşağılık duygusu

- İhmal yada terkedilme

 

DUYGULARIMIZ NEREDEN GELİYOR ?

 

Antik fizikçiler, insan bedeninin akıllı gözlemcileriydiler.Günümüzde bu bilgiler ışığında tedavi yöntemleri uygulanır hale gelmiştir.

 

Bazı duygular insanların hayatını yönlendirir.Örneğin, hayatları kızgınlık duygusunun etkisinde olan insanlarda karaciğer ve safra kesesi rahatsızlığı görülmüştür.

 

Hayatları acı içinde geçen insanlar akciğer veya bağırsak sorunu yaşarlar.

 

Kaygılı insanlarda böbrek ve mesane problemi yaşanır.

 

Duygularımız organlarımız tarafından üretilir.Artık bazı duyguları hissettiğimizde beynimizin belirli alanlarının harekete geçtiğini biliyoruz.Aynı zamanda duygularımızın biyokimyasal bileşenleri bulunduğunuda biliyoruz.

 

Modern tıp zihin ile vücudun ayrı olduğunu düşünürdü.Oysa bedenimizn tamamı zekidir.Organlarımızın her biri özel görevleri yerine getiren birer akıldır.

 

Tutsak  kalmış her duygu kendi özel frekansında titreşerek vücuddaki özel yerini alır.

 

Tutsak bir duygunuz varsa o duyguyu hayatınıza daha çok çekersiniz.Tutsak kalmış duygu bir enerji topuna benzer.Şekilleri ve boyutları farklılık gösterir ve genetik duyarlılık, yaralanma yada yetersiz beslenme nedeniyle zayıflayarak dengesizleşen ve savunmasız hale gelen alanlara konuşlanırlar.

 

Duygu şifresi kişinin bilinçaltı alanındaki veri bankasından tutsak duyguyu tespit ederek zaman ve sebepleride istenirse tanımlayarak enerji topu şeklindeki tutsak duyguların uzman eşliğinde salıverilmesi yöntemidir.

-