Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


NEFESİN İYİLEŞTİRİCİ GÜCÜ

 

 

İnsan her nefeste yeni birisi olur ve her nefes, içini doldurduğumuz kelimelerle bilmediğimiz bir aleme yolculuk eder, sonra da oradan hediyelerle geri döner!.

 

 

AYLIK NEFES TEKNİKLERİ İLE ÇALIŞMA PROGRAMI :

 

Aşağıda belirlenen konuların her biri kendi içinde farklı nefes teknikleri içerir.Kişinin nefes analizi yapılarak, kişiye özel nefes tekniği belirlenir; katılmış olduğu seansın içeriği doğrultusunda nefes teknikleriyle çalışılır, yine konuya özel nefesle meditasyon yapılarak seans tamamlanır.Seans dışında katılımcıların her biri kendine uygun olan teknikleri tek başına uygulayabilir.

 

KONU: NEFESLE STRES VE DUYGU YÖNETİMİ

 

“ Duygularımız sadece zihnimizde değil, iç organlarımızda saklanır.Aşk ve nefret kalbimizde,üzüntülerimiz akciğerlerde, kaygılarımız dalakta, kızgınlık karaciğerde saklanarak iç organlarımızın işleyişine etki eder.

İş hayatının olumsuz etkileri ile özellikle ofis ortamında çalışanlar yetersiz oksijen ve yanlış solumayla birlikte oluşan stres ve kaygılarla baş edemez hale gelip, her sabah güne yorgun başlar ve kaçınılmaz olan hastalıklara sebep olan bu kısır döngüden kurtulamaz.

Nefes teknikleri ile iş yerinizde dahi gevşeme, bırakma izin verme ve topraklanma oluşturabilir, stres ve buna bağlı duygularınızla baş edebilirsiniz.”

 

 

 

KONU : NEFESLE FARKINDALIK / DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM

 

“ Her an aldığımız nefes bize gerçekte kim olduğumuzu söyler.Doğru ve bilinçli nefes aldığımızda, otonom sinir sistemi üzerinde etki yaratarak, düşünce düzeyinde, hormonal düzeyde ve fizik bedende değişime ve dönüşüme uğrayarak kendi öz farkındalığımıza ulaşırız.”

 

 

 

 

 

KONU: NEFESLE KİLO KONTROLÜ / DETOKS VE BOTOKS

 

“ Nefes tekniklerini kullanarak bedenimizde istediğimiz bölgeye nefes taşıyarak, bölgesel yada genel zayıflamaya yönelik çalışma yapabilir, toksinlerden arınırken vücuttaki yağ yakımını hızlandırıp aynı zamanda hücresel bazda çalıştığımızda cilt üzerinde botoks etkisi yaratabiliriz.”

 

 

 

KONU : HOLOTROPİK NEFESLE BİLİNÇALTI BLOKAJ TEMİZLİĞİ

 

“ Hologram nefes tekniği mutlaka danışman eşliğinde yapılması gereken, anne karnından başlayarak, tüm yaşam üzerinde etki sağlayan bilinçaltı blokajlarını temizleme ve sağıltma yöntemidir.Seans aralıkları kişiye bağlı olmakla birlikte, tek seansta bile ciddi sonuçlar elde edilebilir.

Bu çalışmada ben Reiki şifa tekniğiyle birlikte çalışıp çok daha güvenli ve etkili sonuçlar alıyorum”

 

TERAPİ İÇİN RANDEVU ALINIZ..

 

Seans ücreti : 150 TL.

 

 

Nefesle farkındalık, Nefesle Stres ve duygu yönetimi, Nefesle kilo kontrolü çalışmalarının  her birinin aylık ( 4 seans )  bedeli 150 TL. olup, deneme seansı 50 TL. dir.

 

Birden fazla çalışmaya katılabilirsiniz.İkinci farklı çalışmada % 50 indirim sağlanır.

 

Tüm seanslar HOLOTROPİK NEFES haricinde bireysel yada grup ( en fazla 5 kişi ) olarak yapılır.

Kendi grubunuzu oluşturduğunuzda % 20 grup indirimi uygulanır.

 

 

ADRES:

 

6352 Sokak No:4 D:1 SENAN APT. Bostanlı/İZMİR

 

 

GSM: 0533 708 90 69